Poznaj GFL

Błonie

Firma Green Factory Logistics powstała w lutym 2008 r., jako część Green Factory Holding sp. z o.o.

Obecnie marka Green Factory Logistics należy do najbardziej cenionych w kraju.

Świadczymy chłodnicze usługi logistyczne na terenie Polski, z zachowaniem temperatury +2+6 °C w całym łańcuchu logistycznym.

Naszą firmę wyróżnia przede wszystkim:

profesjonalizm i kompleksowa obsługa - zaufały nam wiodące firmy z branży przetwórstwa rybnego, mięsnego, owocowo-warzywnego, mleczarskiego, dań gotowych i HoReCa.

elastyczność w relacjach z partnerami - dostosowujemy się do potrzeb kontrahentów.

dbałość o wysoką jakość usług - świadczą o tym certyfikaty IFS Logistics, HACCP oraz numer weterynaryjny na magazyn i tabor.

niezawodność i terminowość - nadzór nad dostawami odbywa się 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu.

indywidualne podejście – wszystkie kwestie dotyczące operacji logistycznych omawiamy wspólnie z Partnerem w celu wyeliminowania potencjalnych niedogodności, które mogą wystąpić podczas przyszłej współpracy.

 

Wiedza i doświadczenie naszych Partnerów oraz nasza elastyczność pozwala nam na harmonijną kooperację z korzyścią dla obydwóch stron. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w naszej firmie, gdzie osobiście będziecie Państwo mogli zobaczyć jak wykonujemy operacje transportowo-magazynowe. Podczas spotkania przedstawimy Państwu nasz potencjał i wspólnie omówimy kwestie dotyczące naszej przyszłej współpracy.