O nas

W GFL zajmujemy się szeroko pojętą logistyką: transport krajowy całopojazdowy, dostawy drobnicowo-paletowe, magazynowanie oraz usługi z nim związane.

Lata doświadczeń zdobywanych przez naszych pracowników, nowoczesny park maszynowy oraz potężne zaplecze magazynowe czynią nas jednym z atrakcyjniejszych partnerów na rynku transportowo - magazynowych. Bazujemy na zasadach systemu HACCP oraz wymaganiach standardu IFS Logistics. Wysoka jakość świadczonych przez nas usług zapewnia bezpieczeństwo produktów powierzonych przez klientów.

Nasze główne magazyny znajdują się w Błoniu oraz Sosnowcu. Magazyn cross-dockowy znajduje się w Niepruszewie.

Green Factory Logistics powstało jako dział firmy Green Factory. Aktualnie funkcjonujemy w ramach grupy w której znajdują się dwa nowoczesne zakłady produkcyjne: Green Factory zakład w Niepruszewie oraz  Green Factory zakład w Zdunowie, a także spółka Green Factory Bronisze - działająca na rynku tradycyjnym.

Reklamuj się z nami

Green Factory Logistics oferuje powierzchnie reklamowe na blisko 100 naczepach w innowacyjnym systemie reklamy zewnętrznej - mobilnego billboardu. Wymiana grafiki trwa od 30 do 45 min. Wydruk lateksowy na banerze o splocie 1000x1000 (winyl).
W zakresie wydruku i montażu współpracujemy z partnerem strategicznym Polska Grafika Samochodowa.
Zapraszamy zainteresowane firmy do współpracy:
tel. +48 600 333 213
listel: mb@gfl.com.pl