Aktualności

GFL z certyfikatem Bio

GFL z certyfikatem Bio

GFL z certyfikatem Bio

Kategoria żywności ekologicznej jest najbardziej dynamicznie rozwijającym się sektorem rynku spożywczego w Polsce a jej obecność w sieciach handlowych i dyskontach sprzyja popularyzacji i dostępności oferty BIO produktów. Trend BIO to nie tylko rozwój upraw, produkcji i przetwórstwa, ale również usług związanych z całym łańcuchem dostaw, w którym istotnym punktem jest logistyka, transport i magazynowanie.

Teraz również Green Factory Logistics uzyskała certyfikat, co wyróżnia nas na rynku wśród firm logistycznych.

„Certyfikat BIO w zakresie operacji logistycznych dedykowanych ekologicznym produktom spożywczym jest dla nas naturalnym kierunkiem rozszerzania usług specjalistycznych. To również odpowiedź na potrzeby rynku, zainteresowanie producentów i konsumentów produktami z etykietą eko. Cieszy nas bardzo, że w odpowiedzialnym łańcuchu dostaw bio asortymentu znalazła się spółka Green Factory Logistics. Tym samy potwierdziliśmy otwartość na nowe trendy rynkowe i gotowość świadczenia usług komplementarnych „, Ewelina Stępień Pełnomocnik Zarządu ds. Jakości.

Powrót do listy

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Czytaj więcej w Polityce Cookies

Zamknij