Logistyka BIO

Certyfikowane usługi w zakresie magazynowania i transportu produktów BIO/EKO

Kategoria żywności ekologicznej jest najbardziej dynamicznie rozwijającym się sektorem rynku spożywczego w Polsce, a jej obecność w sieciach handlowych i dyskontach sprzyja popularyzacji i dostępności oferty BIO produktów. Trend BIO to nie tylko rozwój upraw, produkcji i przetwórstwa, ale również usług związanych z całym łańcuchem dostaw, w którym istotnym punktem jest logistyka, transport i magazynowanie.

Firma Green Factory Logistics otrzymała certyfikat BIO w zakresie usług magazynowania i transportu w temperaturach kontrolowanych produktów świeżych i przetworzonych oznaczonych etykietą BIO/EKO. Oznacza to, że spełniamy wszystkie warunki i wymagania gwarantujące identyfikowalność produktów BIO na każdym etapie świadczonych usług.

Więcej informacji:

Adam Chądzyński, Manager ds. Relacji
a.chadzynski@gfl.com.pl
+48 533 334 812
+48 22 725 63 51 wew. 503

Do pobrania:

W skrócie

Magazynowanie i transport w temperaturach kontrolowanych produktów świeżych i przetworzonych BIO/EKO potwierdzone certyfikatem BIO.
Spełnienie wszystkich warunków i wymagań gwarantujących identyfikowalność produktów BIO na każdym etapie świadczonych usług.
Kontrolowane procedury jakościowe stanu technicznego oraz higienicznego magazynów, a także umów z przewoźnikami.
Najwyższa jakość usług Green Factory Logistics potwierdzona zgodami jednostek państwowych m.in. Weterynarii, Sanepidu.
Certyfikat BIO dotyczy wszystkich oddziałów Green Factory Logistics zlokalizowanych w Błoniu, Niepruszewie oraz Sosnowcu.

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Czytaj więcej w Polityce Cookies

Zamknij